Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Alternatywne nauki i rozmnażanie się ludzi

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rozmnażanie ludzi stało się ofiarą alternatywnej nauki, obfitującej w alternatywne definicje dobrze rozumianych warunków medycznych i charakteryzującej się odrzuceniem metody naukowej jako standardu do generowania i oceny dowodów. Nauki alternatywne zaczynają się od alternatywnych faktów podobnych do tego, które zostały przedstawione przez administrację Trumpa i jego nominowanych, w tym sekretarza ds. Zdrowia i usług ludzkich (HHS), Toma Price a, który stwierdził, że nie ma jednej kobiety, która nie może sobie pozwolić na kontrolę urodzeń we własnym zakresie. (pomimo wysokich kosztów początkowych najbardziej niezawodnych środków antykoncepcyjnych). Alternatywne nauki są podobnie przyjmowane przez niedawne nominacje dyrekcji wykonawczych Valerie Huber, Teresę Manning, Charmaine Yoest i Katy Talento. Jako nowy zastępca asystenta sekretarza HHS ds. Ludności, Manning, wcześniej lobbysta Komitetu National Right to Life, pomoże ukształtować federalne programy planowania rodziny, pomimo jej sprzeciwu wobec takiej rządowej roli. Nalega, że antykoncepcja jest nieskuteczna, pomimo dowodów na to, że metody hormonalne są skuteczne w 91%, a długo działające odwracalne środki antykoncepcyjne, takie jak wkładki wewnątrzmaciczne (IUD) są w 99% skuteczne w zapobieganiu ciąży.
Yoest, były szef grupy popierającej walkę z antybroksem, Amerykanów United for Life, pomógł opracować strategię dla ustaw Teksas, która była tak wypełniona przeszkodami dla usług aborcyjnych, przedstawiana pod postacią ochrony zdrowia kobiet, że Sąd Najwyższy USA porzucił jej Zwykły stopień szacunku dla ustawodawczej władzy ustawodawczej i obalił prawo, ponieważ leżące u jego podstaw twierdzenia faktyczne były oczywiście fałszywe. Teraz Yoest będzie służyć jako asystent sekretarza do spraw publicznych w HHS. Twierdzi, że prezerwatywy (których użycie zmniejsza ryzyko przeniesienia HIV o co najmniej 70%) nie chronią przed HIV ani innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Yoest twierdzi również, że antykoncepcja nie zmniejsza liczby aborcji i mówi, że przyjęcie tego argumentu byłoby, szczerze mówiąc, niosąc wodę dla drugiej strony, aby umożliwić im ponowne zdefiniowanie problemu w ten sposób 1.
Do Yoest i Manning dołącza Katy Talento, która została powołana do Rady Polityki Wewnętrznej, twierdząc, że najskuteczniejsze rodzaje środków antykoncepcyjnych powodują bezpłodność i poronienia. Talento opublikował kilka szczególnie dziwacznych artykułów na ten temat, błędnie cytując badania z 2012 roku, których autor zaprzeczał jej opisowi swojej pracy, twierdząc, że środki antykoncepcyjne łamią twoją macicę . 2 Fakty mają znaczenie.
Nowi mianowani są również znani z lekceważenia dla rygorystycznych badań. Huber, niedawno mianowana na stanowisko HHS, w którym pomaga prowadzić programy dotyczące zdrowia nastolatków, była szefową Ascend, dawniej National Abstinence Education Association, która zapewnia związek przyczynowo-skutkowy między abstynencyjną edukacją seksualną a ograniczaniem ubóstwa. Ale chociaż prawdą jest, że ciąża nastolatków kojarzy się z ubóstwem, programy dotyczące abstynencji wielokrotnie okazały się nieskuteczne w zapobieganiu tym ciążom.
Co gorsza, Yoest kontynuuje cytowanie długo dyskredytowanych badań, które wykorzystywały retrospektywne raportowanie, aby potwierdzić jej twierdzenie, że aborcja powoduje raka piersi, mimo przytłaczających dowodów przeciwnych z odpowiednio skonstruowanych badań prospektywnych
[patrz też: drotaweryna, biodacyna krople do oczu, omułek zielonowargowy forum ]

Tags: , ,

No Responses to “Alternatywne nauki i rozmnażanie się ludzi”

 1. Filip Says:

  Oprócz tego bardzo pomocne były rehabilitacje

 2. Knuckles Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu plan treningowy na mase[...]

 3. Dancing Madman Says:

  Byłam już u dwóch dermatologów

 4. Teodor Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: stomatolog lublin[...]

 5. Bitmap Says:

  Mleko krowie jest zdrowe

 6. Fast Draw Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu psychiatra poznań[...]

 7. Mia Says:

  Można pisać obszernie ?

Powiązane tematy z artykułem: biodacyna krople do oczu drotaweryna omułek zielonowargowy forum