Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Coś o umieraniu z niepewnością ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2018

To była lekcja, której nas uczyła. Po kilku tygodniach pobytu w domu znowu straciła oddech i została ponownie przyjęta do szpitala. Obrazowanie ujawniło masę żołądkową i zmiany zgodne z rozległymi przerzutami do wątroby. Chociaż byliśmy bardziej pewni jej diagnozy, nadal nie było pewności co do potencjalnych terapii i palliacji. Po raz kolejny odsunęła niepewność i wróciła do domu. Z pomocą hospicjum czekała na ostatnie dni.
Pani C. i Klub Jej Moms.Mrs. C. jest drugim z prawej strony.
Liane Conrad
Przez następne 3 tygodnie odwiedzała swojego 97-letniego brata w miejscowym domu opieki, jadła kolacje ze swoim klubem Moms – przyjaciółmi z jej młodości, którzy dzielili się doświadczeniami życiowymi od lat czterdziestych (patrz zdjęcie) – odwiedziła jej lista lokalnych ulubionych potraw, zatrzymała wszystkie leki, pożegnała się z rodziną i wymknęła się na noc.
Chociaż pozostawiliśmy kamienie diagnostyczne nie odwrócone i ścieżki terapeutyczne nie zostały podeptane, dla pani C. potencjalne korzyści z poszukiwania odpowiedzi nie przewyższały potencjalnych szkód. Przeżyła swoją trzy partie i 10 przez prawie dwie dekady i była szczęśliwa, pozwalając, by jej życie się skończyło – nawet z pewną niepewnością, że musiało wtedy skończyć. Miałem dobre życie – powiedziała nam – i to jest koniec; Akceptuję to. Nauczyła nas także tego akceptować.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Brigham i Women s Hospital w Bostonie.

Materiał uzupełniający
[więcej w: szpik kostny dawca, olej kokosowy na białe zęby, lekarz rodzinny poznań ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: lekarz rodzinny poznań olej kokosowy na białe zęby szpik kostny dawca