Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Drastyczne opóźnienie – Zika i luka wdrożeniowa ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Organizacje te ułatwiały uczenie się oparte na rówieśnikach za pomocą różnych formatów, w tym materiałów online, seminariów internetowych i specjalnych sesji konferencyjnych. Takie zasoby odgrywają kluczową rolę w dzieleniu się nowymi informacjami z lekarzami, szczególnie z tymi, którzy pracują w akademickich ośrodkach medycznych. Jednak często są one dostępne tylko dla płacących członków stowarzyszenia – i dlatego mogą dotrzeć tylko do części dostawców z danej specjalizacji lub obszaru geograficznego. Można rozważyć kilka strategii na rzecz zwiększenia wykorzystania zasobów związanych z Zika. Jeden model pochodzi z American Board of Obstetrics and Gynecology, co sprawia, że utrzymanie certyfikacji zależy od pomyślnego ukończenia odpowiednich szkoleń Zika. Organizacje pediatryczne i rodzinne mogłyby wprowadzić podobne wymagania, aby zachęcić szerszy udział swoich członków. Aby sięgnąć poza członków płacących, stowarzyszenia lekarzy mogłyby rozważyć tworzenie kreatywnych partnerstw – na przykład współpracować z praktykującymi pielęgniarki i asystentami lekarzy przy wspólnych umowach o członkostwo lub wspólnym programowaniu. Taka współpraca może być szczególnie ważna dla dotarcia do usługodawców na obszarach wiejskich, których często brakuje w mediach. Na przykład 35 hrabstw w Teksasie – z których wiele ma wspólną granicę z Meksykiem, z krajem z aktywną transmisją Zika – nie ma żadnych lekarzy, a 147 nie ma położnika.5 Angażowanie szerokiego grona dostawców podstawowej opieki zdrowotnej jest zatem kluczowe dla zapewnienie, że wiedza dociera do dostawców na pierwszej linii epidemii.
Nowe platformy medialne mogłyby również zwiększyć zasięg możliwości uczenia się w sieciach peer-to-peer. Na przykład, klinicyści w specjalistycznych klinikach Zika na Florydzie iw Teksasie przeprowadzali rozmowy telefoniczne od dostawców w całym kraju i dzielili się wytycznymi dotyczącymi zbierania próbek testowych, interpretowania wyników testów i kierowania pacjentów do specjalistycznych usług. Technologię można wykorzystać do rozszerzenia komunikacji tego typu informacji. Jednym z obiecujących modeli jest narodowy projekt ECHO (rozszerzenie na wspólnotowe wyniki opieki zdrowotnej) Zika. Ta platforma telementoringu , wdrażana przez AAP i Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, łączy między sobą dostawców społeczności pediatrycznych i specjalistów akademickich, umożliwiając szybką, wielokierunkową wymianę informacji. Platformy takie mogą być szczególnie użyteczne w przekazywaniu informacji praktykom pielęgniarskim lub asystentom lekarza na obszarach wiejskich. Podobne modele mogłyby być brane pod uwagę przy budowaniu wiedzy i kompetencji klinicystów poza opieką pediatryczną, na przykład wśród położników i lekarzy rodzinnych.
Dodatkowe strategie mogłyby rozwiązać inne bariery utrudniające wdrożenie. Na przykład, anegdotyczne raporty od dostawców wskazują, że wielu z nich nie ma pewności co do ich umiejętności prawidłowego przesiewania i testowania pacjentów dla Zika. Dodanie systemów wspomagania decyzji do elektronicznych kart zdrowia (EHR) może zwiększyć poczucie własnej skuteczności i pomóc dostawcom włączyć nową wiedzę do rutynowej opieki klinicznej. Wiele systemów EHR ma funkcje kontroli podróży, które były wykorzystywane przez dostawców podczas kryzysu eboli w celu identyfikacji potencjalnie narażonych pacjentów. Osadzenie podobnego wsparcia przesiewowego dla Zika może pomóc w zapewnieniu właściwej diagnozy i skierowania dla dotkniętych pacjentów
[przypisy: inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, glaxo zamówienia, biodacyna krople do oczu ]

Tags: , ,

No Responses to “Drastyczne opóźnienie – Zika i luka wdrożeniowa ad”

 1. Drop Stone Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta olsztyn[...]

 2. Vortex Says:

  rak płuca to nie oszukujmy się wyrok

 3. Liwia Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do psychologia pracy[...]

 4. Cosmo Says:

  Boli mnie ciągle brzuch

 5. The Howling Swede Says:

  [..] Cytowany fragment: Odżywki do włosów[...]

 6. Jerzy Says:

  Tez nie dostalam renty,a cisnienie,to mam wysokie.

Powiązane tematy z artykułem: biodacyna krople do oczu glaxo zamówienia inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny