Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Inny koniec stetoskopu ad

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Upiera się, że trzyma drewnianą poręcz, podczas gdy ona pozostaje mocno po swojej drugiej stronie. Pierwsze okrążenie jest wystarczające. Ale jest gotowy ponownie godzinę później. Dwa okrążenia, potem cztery. Najpierw chodzę z nimi, ale potem je zostawiam. Łapię szczątki ich rozmowy, gdy przechodzą przez jego pokój. Ma nadzieję popaść w patologię mowy, jeśli będzie stać na szkolenie. Będziesz w tym dobry , mówi jej. Zaczyna forsować się, by złamać własną płytę, ruchomy słupek zapisany na białej tablicy w swoim pokoju z zielonym, wymazywalnym znacznikiem. Dwadzieścia okrążeń na milę. Trzydzieści okrążeń. Czterdzieści okrążeń. Dom.
Mój ojciec wrócił do pracy. Jego skany są wyraźne po 3 latach. Jestem teraz na czwartym roku szkoły medycznej. Gdy chodzę po korytarzach mojego szpitala, często myślę o tych nocach, które spędziłem z nim w jego szpitalu. Też myślę o tym, czego szukam w medycynie. Cieszę się dynamiczną siłą jej metod – podwójną krawędzią jej empiryzmu – które cholernie odrzucają jego najświętsze prawdy, gdy tylko wychodzą na jaw jeszcze bardziej święte dowody. Ale wiem, że jestem tutaj po coś wyższego niż pewna metodologia i mechanizmy, które oświetla. Chcę znaleźć, gdzieś w głębi fluorescencyjnej nocy lub ciszy dnia linoleum, jakieś zrozumienie życia i śmierci, moje własne życie, moją własną śmierć, twoje życie i twoją śmierć. Sądzę, że przyszedłem do medycyny szukając jakiegoś spokoju i jakiegoś celu. Zastanawiam się, czy tu mieszka. Wierzę, że mój ojciec pokazał mi – jak uczył się być pacjentem po raz pierwszy w życiu pełnym pacjentów – jest to, że tak.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Columbia College of Physicians and Surgeons w Nowym Jorku.

Materiał uzupełniający
[hasła pokrewne: szpik kostny dawca, instytut żywności i żywienia piramida, laserowe wybielanie zębów ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: instytut żywności i żywienia piramida laserowe wybielanie zębów szpik kostny dawca