Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Perspektywy reformy systemu opieki zdrowotnej w Senacie USA ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Republikanie mogą stracić tylko dwa głosy od swoich 52 członków, w którym to przypadku wiceprezydent Mike Pence może oddać decydujący 51 głos; utrata trzech lub więcej blokowałaby przejście, gdyby zgodnie z oczekiwaniami wszyscy 48 Demokratów zjednoczyli się przeciwko planowi republikańskiemu. Również każdy projekt Senatu nie może zmniejszyć deficytu federalnego o mniej niż 119 miliardów w wersji House. Uzyskanie co najmniej 50 republikańskich głosów wymaga poruszania się po ryzykownych zestawach polityk opracowanych przez Izbę. Dotyczą one m.in. Medicaid, zasad i dopłat do składek na rynku ubezpieczeń prywatnych, obniżek podatków, finansowania Planned Parenthood i aborcji. Są to podstawowe elementy łamigłówki ustawodawczej, którą przywódcy muszą wprowadzić, aby każdy rachunek mógł zostać przyjęty.
Dwadzieścia senackich republikanów reprezentuje państwa, które rozszerzyły swoje programy Medicaid, aby objąć wszystkie osoby o niskich dochodach, jak zezwala na to ACA, rozszerzenie, które AHCA znacznie by zniszczyło. CBO oszacowało, że 14 milionów Amerykanów straci Medicaid w ramach AHCA. Co więcej, AHCA zrewolucjonizowałaby finansowanie Medicaid poprzez ustanowienie ograniczonej płatności per capita na rzecz państw dla każdego zarejestrowanego indywidualnego lub blokowego dotacji, kończąc status Medicaid jako federalnego uprawnienia. CBO szacuje 10-letnie obniżki wydatków Medicaid AHCA na 834 miliardy dolarów. Choć nie posuwają się tak daleko jak plan Domu, republikańscy senatorowie badają podobne fundamentalne zmiany, przedstawione w propozycji zgłoszonej w marcu przez czterech Republikańskich gubernatorów zorganizowanych przez Johna Kasicha z Ohio.
Aby zadowolić konserwatystów z House Freedom Caucus, liderzy House a zmienili AHCA, aby umożliwić państwom odstąpienie od popularnych reform rynku ubezpieczeń ACA, takich jak zakaz stosowania wcześniejszych wyłączeń warunkowych i limitów świadczeń na cały okres ich obowiązywania. Państwa mogłyby także wyeliminować lub obniżyć 10 podstawowych świadczeń zdrowotnych ACA w sposób, który mógłby pogorszyć również ubezpieczenie sponsorowane przez pracodawców. AHCA pozwoliłaby towarzystwom ubezpieczeniowym wyceniać składki starszych autorów za pięciokrotną stawkę dla młodszych uczestników (ACA dopuszcza zmianę do 3: 1), mobilizując sprzeciw ze strony wyższych organizacji, takich jak AARP. Choć eksperci ds. Uzgodnień budżetowych kwestionują wykonalność tych zmian w ramach zasad Senatu, niektórzy senatorowie opowiadają się za pójściem dalej niż AHCA.
AHCA uchyla także podwyżki podatków ACA, które finansują ekspansję Medicaid i ubezpieczenia prywatnego, w tym podatki wpływające na branże ubezpieczeniowe, farmaceutyczne i medyczne oraz podatki od zamożnych gospodarstw domowych zarabiających rocznie ponad 200 000 USD (0,9% od dochodów uzyskanych i 3,8% od niezrealizowanych dochód). Trump and House Speaker Paul Ryan (R-WI) podkreślili powiązania pomiędzy uchyleniem podatków ACA a ich planem reform podatkowych. Jeśli Senaccy republikanie złagodzą cięcia w przepisach ustawy o ubezpieczeniu Medicaid, prywatne ubezpieczenia lub jedno i drugie, mogą również potrzebować zmniejszyć lub opóźnić obniżki podatków AHCA, aby osiągnąć minimalne oszczędności wynikające z deficytu budżetowego wymaganego zgodnie z zasadami Senatu. Ten kompromis podkreśla istotne napięcie zarówno w ACA, jak i AHCA między podatkami i ubezpieczeniem zdrowotnym.
AHCA zabrania również wszystkich płatności federalnych na rzecz Planned Parenthood za usługi nie związane z aborcją (płatności za aborcje są już zabronione) – przepis, który, jeśli zostanie uwzględniony w ustawie senackiej, spowoduje senatorów Susan Collins (R-ME) i Lisa Murkowski (R-AK) do głosowania nie
[przypisy: biodacyna krople do oczu, aparat wunderera, noctofer ]

Tags: , ,

No Responses to “Perspektywy reformy systemu opieki zdrowotnej w Senacie USA ad”

 1. Jan Says:

  Article marked with the noticed of: stomatologia holistyczna[...]

 2. Liliana Says:

  Witam, tydzień temu wykryto mi niedoczynność tarczycy a mianowicie TSH 5,620

 3. Sandbox Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: usługi pogrzebowe[...]

 4. Take Away Says:

  korzystnie działaja na zmiejszenie cukru, cholesterolu i wzmocnienie naczyń krwionosnych

 5. K-9 Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do dermatologia[...]

 6. Ida Says:

  Moja mama tez im wierzyla

Powiązane tematy z artykułem: aparat wunderera biodacyna krople do oczu noctofer