Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Rozciąganie zasięgu – Stanie się głównym dostawcą uzależnień od leków ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Specjaliści ID byli historycznie gorącymi zwolennikami sprawiedliwości społecznej i zdrowia publicznego, broniąc pacjentów na marginesie społeczeństwa, który stygmatyzuje choroby. W epoce epidemii opiatów leczenie zakażeń zagrażających życiu, wynikających z zażywania narkotyków w zastrzykach, stanowi coraz większą część naszej praktyki. Zbyt często jednak zakażenia, które traktujemy jako rozwiązanie, a leżące u ich podstaw zaburzenia związane z używaniem substancji, pozostawiają wiele do myślenia. Zgodnie z federalną ustawą o leczeniu uzależnień z 2000 r. Lekarze rejestrujący się w administracji ds. Zwalczania narkotyków, bez względu na ich specjalność, mogą otrzymać zwolnienie w celu przepisania buprenorfiny do leczenia OUD po 8 godzinach szkolenia. Według Agencji ds. Nadużywania Substancji i Mentalnych Usług Zdrowotnych, organ federalny, który nadzoruje program zwolnień z powodu buprenorfiny, obecnie ma 37,448 lekarzy z takim zwolnieniem, 3 stanowią jedynie około 4% wszystkich aktywnych zawodowo lekarzy amerykańskich4. W skali kraju dystrybucja lekarzy z odstąpieniem jest rażąco nierówna, a wiele cierpiących społeczności pozostawia niewiele lub nie ma możliwości leczenia buprenorfiną. Uzyskanie zwolnienia to jedno konkretne działanie, które wszyscy lekarze mogą podjąć, aby powstrzymać falę tej epidemii. Lekarze praktykujący w sytuacjach klinicznych, w których długoterminowe przepisywanie nie jest możliwe, mogą zalecić krótki cykl leczenia buprenorfiną jako pomost do długoterminowego leczenia, którym zarządza jedna z coraz większej liczby lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i psychiatrów.
Jako niewielka grupa osób idących w różnych kierunkach i wydziałów praktykujących w Beth Israel Deaconess Medical Center, dużym szpitalu opiekuńczym w Bostonie, realizujemy tę strategię. Oferujemy buprenorfinę w połączeniu z antybiotykami pacjentom hospitalizowanym z powodu zakaźnych powikłań stosowania narkotyków w zastrzykach. Pytamy pacjentów o praktyki związane z iniekcją, doradzamy im w kwestii redukcji szkód i przepisujemy nalokson donosowy w celu odwrócenia przedawkowania, uznając, że OUD jest naznaczony zarówno nawrotem, jak i nawrotem. Współpracujemy z kolegami z pracy społecznej w celu opracowania rentownych planów leczenia, aby ułatwić powrót do zdrowia i ostatecznie przenieść leczenie uzależnień na programy długoterminowe. Ponieważ czekaliśmy na zwiększenie zdolności instytucjonalnych, zaczęliśmy również oferować stacjonarną indukcję buprenorfiny pacjentom bez jednoczesnej infekcji.
Spodziewaliśmy się pewnego oporu zarówno na poziomie instytucjonalnym, jak i na poziomie usługodawców, ale w praktyce w dużej mierze spotykaliśmy się z uznaniem, a nasza praca posłużyła jako bodziec dla szerszej inicjatywy szpitalnej, aby zaradzić kryzysowi opioidowemu. Ten program pilotażowy narodził się w naszym oddziale ID, ale uważamy, że jest on możliwy do powielenia przez dowolną grupę lekarzy – na przykład zespoły chirurgiczne przyjmujące pacjentów przyjmujących komplikacje związane z OUD lub zespoły psychiatryczne przyjmujące pacjentów z zaburzeniami związanymi z zażywaniem substancji psychoaktywnych i chorobami psychicznymi. Dla wszystkich lekarzy ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że leczenie OUD jest kamieniem węgielnym wyleczenia dla większości pacjentów, a gdy jest pomijane, konsekwentnie obserwuje się wysokie wskaźniki nawrotu.
Wchodzimy w burzliwe wody życia naszych pacjentów, aby zobaczyć je do chwili, gdy będą wolne od infekcji i ciągłego powrotu do zdrowia
[podobne: sól emska cena, usg stawu skokowego warszawa, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny ]

Tags: , ,

No Responses to “Rozciąganie zasięgu – Stanie się głównym dostawcą uzależnień od leków ad”

 1. Jeremi Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: odzywki[...]

 2. Natalia Says:

  Regeneracja wątroby – temat zawsze na czasie

 3. Juliusz Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: odżywki białkowe[...]

 4. Jokers Grin Says:

  Regeneracja wątroby – temat zawsze na czasie

 5. Candy Butcher Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do hotel spa góry[...]

 6. Remigiusz Says:

  Chcesz jeść zdrowo – nie kupuj w marketach

Powiązane tematy z artykułem: inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny sól emska cena usg stawu skokowego warszawa