Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Ukierunkowane na nikotyny ramy zdrowia publicznego ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Statut wyraźnie stwierdza, że taki standard może uwzględniać między innymi cechy wydajności nikotynowej. Chociaż FDA zakazuje wymagania zmniejszenia zawartości nikotyny w produkcie tytoniowym do zera , agencja ma wyraźne prawo do zmniejszenia poziomu nikotyny. Norma ograniczająca nikotynę może sprawić, że papierosy będą minimalnie uzależniające lub niedyskryminujące, co pomoże aktualnym użytkownikom papierosów palnych i pozwoli większości przyszłych użytkowników uniknąć uzależnienia i regularnego używania. Zakłócenie tej progresji – od eksperymentowania do regularnego stosowania po chorobę związaną z tytoniem, a nawet śmierć – może uratować miliony amerykańskich żyć.
FDA rozważy badania poddane ocenie przez ekspertów, proponując maksymalny poziom nikotyny. Rygorystyczne badania papierosów o bardzo niskiej zawartości nikotyny pozwoliły oszacować potencjalny wpływ różnych poziomów nikotyny na zachowania związane z paleniem i biomarkery4, a wyniki takich badań mogą wpłynąć na podejmowanie decyzji dotyczących możliwego maksymalnego poziomu nikotyny w wypełniaczu tytoniowym. Podobnie jak we wszystkich sprawach dotyczących publicznej polityki zdrowotnej, FDA będzie kierowana przez naukę w tym ważnym obszarze.
W miarę dążenia do standardu produktu, FDA zbada potencjalne niekorzystne skutki takich środków, tak aby ostateczny standard mógł przewidywać potencjalne niezamierzone konsekwencje i reagować na nie. Na przykład, wyrównawcze palenie tytoniu – zmiana zachowań związanych z paleniem w celu dalszego uzyskiwania wystarczającej ilości nikotyny, aby zaspokoić nałóg – jest możliwym wyrównawczym skutkiem ustanowienia standardu dotyczącego produktu nikotynowego. Kilka ostatnich badań oceniło ten potencjał, a niektóre dowody sugerują, że rekompensata może być minimalna; Badania wykazały zmniejszenie ilości wypalanych papierosów dziennie oraz narażenie na działanie szkodliwych składników.4 Ostatnie sześciotygodniowe badanie Donny ego i wsp. wykazano, że papierosy o niższej zawartości nikotyny zmniejszały ekspozycję i uzależnienie od nikotyny, a także liczbę wypalanych papierosów w porównaniu z papierosami o standardowym poziomie nikotyny.5 Wyniki te są zachęcające, ale FDA będzie analizować całą istotną naukę w ramach proces publicznej regulacji.
Nasza ocena spodziewanych korzyści zdrowotnych dla populacji będzie również uwzględniać możliwości migracji – palacze zwracają się do wyrobów tytoniowych innych niż papierosy, w połączeniu lub jako zamienniki, w celu utrzymania uzależnienia od nikotyny. Wreszcie, zamierzamy zbadać możliwość, że regulacje prawne mogą prowadzić do nielegalnego rynku produktów o wyższej zawartości nikotyny; FDA będzie starała się uzyskać opinie na ten temat od ekspertów, gdy będziemy rozwijać naszą politykę regulacyjną.
Mając na względzie powyższe rozważania i kierując się najlepszymi dostępnymi dowodami, FDA będzie realizować ramy regulacyjne koncentrujące się na nikotynie i wspierające innowacje w celu promowania redukcji szkód. Ramy te rozpoznają, że podstawowy problem nikotyny nie leży w samym leku, ale w ryzyku związanym z mechanizmem dostarczania. W przeciwieństwie do palnych papierosów, mechanizmy dostarczania nikotyny, takie jak gumy medyczne, plastry na skórę lub pastylki do ssania, mogą być tak bezpieczne i skuteczne w pomaganiu palaczom w rzuceniu palenia, że mogą być sprzedawane bez recepty.
Aby naprawdę chronić społeczeństwo, podejście FDA musi uwzględniać kontinuum ryzyka dla produktów zawierających nikotynę
[hasła pokrewne: scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek na włosy, scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek, wyszukiwarka skierowań na leczenie sanatoryjne ]

Tags: , ,

No Responses to “Ukierunkowane na nikotyny ramy zdrowia publicznego ad”

 1. Lena Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: wypełnianie zmarszczek warszawa[...]

 2. Drop Stone Says:

  O zastrzykach nawet nie myślę

 3. Crash Override Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: szkła kontaktowe[...]

 4. Albert Says:

  Chyba ktoś w tym artykule zapomniał o medycynie mitochondrialno komórkowej

Powiązane tematy z artykułem: scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek sense8 filmweb wyszukiwarka skierowań na leczenie sanatoryjne