Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Zawirowania na rynku ubezpieczeń indywidualnych – skąd się wzięło i jak go naprawić ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W 2014 r. Izba Reprezentantów złożyła pozew, twierdząc, że ACA formalnie nie przyznała odpowiednich funduszy na te zwroty. Sędzia federalny sądu okręgowego orzekł na korzyść powodów, ale pozostał w sądzie w oczekiwaniu na apelację. Teraz administracja zasugerowała, że może odrzucić odwołanie i zatrzymać te zwroty. The Kaiser Family Foundation szacuje, że zakończenie płatności będzie wymagało od ubezpieczycieli podniesienia składek za srebrne plany średnio o 19% w różnych stanach korzystających z platformy rejestracji HealthCare.gov. Te kroki były tym bardziej szkodliwe, ponieważ wydają się częścią zamierzonej strategii podważania ACA. Prezydent Trump zauważył, że wstrzymanie wypłat z tytułu redukcji kosztów może poważnie zaszkodzić indywidualnemu rynkowi, a zawirowania na rynku zwiększa jego wpływ na dążenie do uchylenia ACA. W tym celu administracja podobno sprzeciwiła się dodaniu języka do niedawnego prawodawstwa w zakresie środków, dając mu wyraźne prawo do kontynuowania wypłat z tytułu redukcji kosztów.
W obliczu tych zagrożeń niektórzy ubezpieczyciele rezygnują z indywidualnego rynku. Anthem, jeden z największych ubezpieczycieli w kraju, wskazał na niepewność polityczną, szczególnie w odniesieniu do płatności związanych z redukcją kosztów, jako główny czynnik w decyzji o opuszczeniu rynku Ohio. W przypadku utrzymywania się niepewności nastąpi więcej wycofań. Przynajmniej na razie wielu innych ubezpieczycieli kontynuuje swój udział, a Centene – coraz ważniejszy indywidualny gracz na rynku – rozszerza swój zasięg geograficzny, odzwierciedlając długoterminowe szanse, jakie widzi na tym rynku. Ale ci ubezpieczyciele proponują duże podwyżki składek w 2018 r., Aby chronić się przed wrogim środowiskiem politycznym. Na przykład, ubezpieczyciele z Pensylwanii zażądali podwyżek indywidualnych stawek rynkowych średnio o 8,8%, jeśli obecne zasady zostały utrzymane, ale 36,3%, jeśli indywidualny mandat zostanie uchylony, a płatności obniżone o dzielenie kosztów się stop.5. Ubezpieczyciele, którym wolno składać tylko jeden zestaw stawek, są często żądając dużych wzrostów.
Chociaż jest już za późno, aby zapobiec wszystkim szkodom w 2018 r., Szybka i konstruktywna akcja może je ograniczyć. Najpilniej, Kongres i Prezydent mogą natychmiast uzyskać fundusze na refundację ubezpieczycieli w celu redukcji kosztów i wykluczenia innych zakłócających zmian administracyjnych lub legislacyjnych.
Chociaż te kroki prawdopodobnie wystarczyłyby, aby rynek indywidualny znalazł się na drodze do stabilizacji, dodatkowe kroki mogłyby zwiększyć zaufanie ubezpieczycieli i wzmocnić rynek w przyszłości. Twórcy polityki mogliby stworzyć stały program reasekuracji, taki jak w Medicare Part D, aby izolować ubezpieczycieli od roszczeń ponoszonych przez bardzo drogich abonentów, opierając się na programie stworzonym w grudniu ze środków wykonawczych. Taki program osłabiłby skłonność ubezpieczycieli do opuszczenia określonych rynków lub zniekształcenia oferty planów w celu uniknięcia tych osób.
Zwiększona pomoc finansowa dla rejestrujących może bezpośrednio zmniejszyć koszty ponoszone przez rejestrujących i zwiększyć liczbę osób zapisanych na studia. Badania dotyczące wpływu pomocy finansowej na decyzje dotyczące zapisów sugerują, że nowi zarejestrowani byliby stosunkowo zdrowi. W konsekwencji taka pomoc zmniejszyłaby również składki dla tych, którzy nie kwalifikują się do pomocy.
Aby promować konkurencję i zapewnić, że każdy obszar ma co najmniej jeden plan, Kongres może upoważnić rząd federalny do zawarcia umowy z prywatnymi ubezpieczycielami, aby służył jako zabezpieczenie w obszarach, gdzie w przeciwnym wypadku nie byłoby dostępne ubezpieczenie podobne do podejścia przyjętego w Medicare Część D
[hasła pokrewne: drotaweryna, noctofer, olimp magmax b6 ]

Tags: , ,

No Responses to “Zawirowania na rynku ubezpieczeń indywidualnych – skąd się wzięło i jak go naprawić ad”

 1. Riff Raff Says:

  Polska sluzba zdrowia nie jest taka zla

 2. Paulina Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: badania psychologiczne[...]

 3. Mud Pie Man Says:

  Trzeba sie badac i tyle

 4. Artur Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Rezonans Warszawa[...]

 5. Iwo Says:

  ból długo się utrzymuje należy udać się do lekarza

 6. Bruno Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: stomatologia bydgoszcz[...]

 7. Candy Butcher Says:

  możliwość badań klinicznych z Pratia

Powiązane tematy z artykułem: drotaweryna noctofer olimp magmax b6