Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Perspektywy reformy systemu opieki zdrowotnej w Senacie USA cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

AHCA zabrania również subsydiów dla każdej polisy ubezpieczenia zdrowotnego obejmującej aborcję (płatności federalne za te usługi są zabronione na mocy ACA); to postanowienie zabraniałoby wszelkich subsydiów rodzinom, które w przeciwnym razie byłyby uprawnione, w stanach takich jak Nowy Jork i Kalifornia, gdzie aborcja jest obowiązkową korzyścią. W 2010 r. Nieporozumienia wśród demokratów dotyczące języka związanego z aborcją prawie zablokowały przejście ACA. Trzech konserwatywnych senatorów – Ted Cruz (R-TX), Mike Lee (R-UT) i Rand Paul (R-KY) – zadeklarowali sprzeciw wobec jakiegokolwiek senackiego projektu ustawy mniej konserwatywnego niż AHCA. Ponadto senatorowie Bill Cassidy (R-LA) i Collins z Maine mają czterech dodatkowych cosponsorów do swojej Ustawy o swobodzie opieki nad pacjentami, co pozwoliłoby państwom na zachowanie ACA lub konstruowanie alternatyw, a także prowadzenie rozmów na temat reformy systemu opieki zdrowotnej z umiarkowanymi senatorami z obu stron, w tym senatorów Joe Manchina (D-WV) i Heidi Heitkamp (D-ND) oraz blok republikanów, w tym Shelley Moore Capito (R-WV), Murkowski, Rob Portman (R-OH), John McCain (R-AZ), i inne, które są szczególnie zaniepokojone cięciami Medicaid AHCA.
W miarę, jak rozgrywa się ten dramat senacki, ubezpieczyciele zdrowotni i konsumenci wyrażają obawy co do zaangażowania administracji Trumpa w utrzymanie funkcjonowania rynków ubezpieczeniowych ACA. Przedstawiciele administracji zaproponowali różne oświadczenia dotyczące kontynuacji wypłat dla ubezpieczycieli z tytułu ACA zmniejszenie podziału kosztów (CSR), które umożliwiają utrzymanie odliczeń i możliwości współubezpieczenia dla rodzin o niższym średnim dochodzie; 22 maja przywódcy administracji i domów zgodzili się odłożyć rozprawę w sprawie pozwów wniesionych przez Republikanów Domowych w celu zakończenia płatności CSR. Trump wielokrotnie powtarzał, że targi ACA zawodzą , pomimo przeciwwskazań ze strony takich źródeł, jak CBO i Standard & Poor s.5 Z celowym zaniedbaniem państwowych indywidualnych rynków ubezpieczeniowych (ACA i prywatne) obejmujących około 20 milionów Amerykanów, perspektywy masowej niestabilności są prawdziwe i niepokojące.
Niektórzy obserwatorzy spodziewają się długotrwałego procesu Senatu, który może trwać do 2018 roku lub później. Jednak po czwartym fragmencie AHCA republikańscy senatorowie zaczęli szybko pracować nad alternatywami, szukając mniej agresywnych, ale wciąż daleko idących zmian w ACA i Medicaid. Po nieudanych próbach przekazania AHCA w Izbie w marcu i kwietniu wielu założyło, że ustawodawstwo jest martwe, tylko po to, by nagle nastąpiło to na początku maja. Obywatele i pracownicy służby zdrowia powinni zwracać szczególną uwagę na tę pilną sprawę, która wpływa na społeczeństwo amerykańskie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 31 maja 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Harvard TH Chan School of Public Health, Boston.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. HR 1628, 115. Cong., American Health Care Act. (2017-2018) (https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/1628).

2. Biuro budżetowe Kongresu. List do House Speaker Paul Ryan 23 marca 2017 r. (Https://www.cbo.gov/system/files/115th-congress-2017-2018/costestimate/hr1628.pdf).

3. Hellman J. Hatch: ObamaCare Senatu uchyla się mało prawdopodobne, aby przejść przez komitety. Wzgórze. 9 maja 2017 r. (Http://thehill.com/policy/healthcare/332596-hatch-senates-obamacare-repeal-nlikely-to-go-through-citteittees).

4. Kasich J, Snyder M, Sandoval B, Hutchinson A. List do Senatora Mitcha McConnella i Rep. Paula Ryana. 16 marca 2017 r. (Https://assets.documentcloud.org/documents/3519424/Governors-Letter-3-16-2017.pdf).

5. Amerykański rynek indywidualny ACA wykazał postępy w 2016 r., Ale wciąż potrzebuje czasu na dojrzewanie. S & P Global Market Intelligence. 7 kwietnia 2017 r. (Https://www.globalcreditportal.com/ratingsdirect/renderArticle.do.articleId=1828594&SctArtId=421970&from=CM&nsl_code=LIME&sourceObjectId=10047007&sourceRevId=5&fee_ind=N&exp_date=20270408-00:16:31).

Zamknij odniesienia
Komentarze (6)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Johnem McDonoughem na temat starań senackich republikanów w sprawie ustawy reformującej system opieki zdrowotnej. (12:26) Pobierz
[hasła pokrewne: scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek, clotrimazolum masc, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny ]

Tags: , ,

No Responses to “Perspektywy reformy systemu opieki zdrowotnej w Senacie USA cd”

 1. Toe Says:

  Wyrostek może obecnie jest nic wielkiego

 2. Daniel Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: detox[...]

 3. Ida Says:

  Nie ufam lekarzom

 4. Breadmaker Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu rwa kulszowa[...]

 5. Cezary Says:

  zwiększając podaż wapnia, tylko pogłębi się te objawy

 6. Klaudia Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do catering dietetyczny Wrocław[...]

 7. Desert Haze Says:

  trzeba brać tego odpowiednio dużo i stosować zbilansowaną dietę

Powiązane tematy z artykułem: clotrimazolum masc inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek