Olejek kokosowy
Naturalny olejek kokosowy – jak uzywac ?

Rozciąganie zasięgu – Stanie się głównym dostawcą uzależnień od leków cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chociaż nasze wysiłki są wciąż stosunkowo nowe, zmieniło nas doświadczenie. Niektórzy z naszych pacjentów mieli nawroty lub nie wrócili w celu opieki. Ale widzieliśmy także niezwykłe sukcesy – pacjenci, którzy prezentowali się w głąb uzależnienia i choroby, którzy później ponownie nawiązali kontakt z rodziną, zaczęli znowu pracować i teraz używają mniej lub wcale opiatów. Zapewniając most do długotrwałego leczenia uzależnień, zaobserwowaliśmy, że pacjenci pozostają pod opieką na wyższych stawkach i zaczynają naprawiać swoje bardzo zniszczone poczucie zaufania do systemu medycznego, który od dawna traktował ich z osądem i zaniedbaniem. Zapewniamy tę opiekę poza sferą tradycyjnych konsultacji ID, ponieważ wymaga tego kryzys. Dziś w Stanach Zjednoczonych kolejne 91 osób umrze z powodu przedawkowania opioidów. Pod czujnym okiem lekarzy wiele osób przeżywa ostre choroby tylko po to, by umrzeć w publicznych toaletach, w prywatnych domach lub na ulicy. Istnieje wiele inspirujących przykładów lekarzy i społeczności opieki zdrowotnej, którzy podobnie rozciągnęli zakres swojej praktyki, w wyniku czego uratowano życie. Wierzymy, że nadszedł czas, aby więcej z nas przyłączyło się do ruchu.
Dwa miesiące po wypisaniu, Pan C. nadal otrzymuje leczenie buprenorfiną. Dostaje swoje recepty poprzez program blisko swojego domu, gdzie uczestniczy w cotygodniowych spotkaniach grupowych i indywidualnych sesjach doradczych. On całkowicie rozumie powagę jego infekcji; jego zastawka serca została poważnie uszkodzona, a on nadal jest słaby. Ale ponownie nawiązał kontakt z rodziną i przyjaciółmi i planuje powrót do pracy. Wczesny powrót do zdrowia po OUD i chaos, izolacja społeczna i depresja, które mu towarzyszą. Jak widzimy, społeczność medyczna również znajduje się we wczesnej fazie zdrowienia – przesuwając przeszłe uprzedzenia, stygmatyzację i lęk, by połączyć się z naszymi pacjentami i zareagować na definitywny kryzys naszych czasów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Oddziału Chorób Zakaźnych, Beth Israel Deaconess Medical Center i Harvard Medical School – obie w Bostonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Biuro lekarza ogólnego. W obliczu uzależnienia w Ameryce: raport generalnego chirurga na temat alkoholu, narkotyków i zdrowia. Waszyngton, DC: Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, listopad 2016.

2. Rudd RA, Seth P, David F, Scholl L. Wzrost liczby zgonów związanych z przedawkowaniem narkotyków i opioidów – Stany Zjednoczone, 2010-2015. MMWR Morb Mortal Wkly Rep 2016; 65: 1445-1452
Crossref Web of Science Medline
3. Dane dotyczące lekarzy i programów: administracja substancji i służby zdrowia psychicznego (https://www.samhsa.gov/programs-campaigns/medication-assisted-treatment/physician-program-data).

4. Fundacja rodzinna Henry J. Kaiser. Fakty dotyczące stanu zdrowia: suma aktywnych zawodowo lekarzy (http://www.kff.org/other/state-indicator/total-active-physicians/.currentTimeframe=0&sortModel=%7B%22colId%22:%22Location%22,%22sort % 22:% 22asc% 22% 7D).

5 Przedawkowanie opioidów: zrozumienie epidemii. Atlanta: Centers for Disease Control and Prevention, 2016 (https://www.cdc.gov/drugoverdose/epidemic).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (5)
Zamknij Cytowanie artykułów
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Alison Rapoport na temat tego, w jaki sposób lekarze we wszystkich specjalnościach mogą pomóc rozwiązać problemy związane z używaniem opioidów u swoich pacjentów. (8:58) Pobierz
[podobne: clotrimazolum masc, sól emska cena, noctofer ]

Tags: , ,

No Responses to “Rozciąganie zasięgu – Stanie się głównym dostawcą uzależnień od leków cd”

 1. Waylay Dave Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: rehabilitacja dzieci[...]

 2. Melania Says:

  Alergia na białka mleka krowiego

 3. Feliks Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: pokrowce antyroztoczowe barierowe[...]

 4. Gunhawk Says:

  u nas w kraju lepsze jagody niz jakies chinskie gowno

 5. Wiktor Says:

  [..] Cytowany fragment: produkty bezglutenowe[...]

 6. Apolonia Says:

  W owocach kolcowoju też występują konkretne związki

Powiązane tematy z artykułem: clotrimazolum masc noctofer sól emska cena